Tallinnas:
  • Esmaspäeviti harjutab uus rühm, mis on loodud neile pealinlastele, kes on aastakese juba harjutanud või kes on mõni aasta taijist eemal viibinud ja tahavad asja jälle käsile võtta. Elustame Andruse juhendusel kiiresti juba omandatu ja tõmbame järele edasijõudnutele. Tule esmaspäeviti kell 18:00-20:00 Sakala 14 II korruse saali. Esimene harjutus toimub 16. septembril.
  • Teisipäeval jätkavad edasijõudnud Leino juhendamisel harjutamist. Aeg nagu ikka 18:00-20:30 ja koht endiselt Sakala saal. Harjutused juba käivad.
  • Kolmapäeviti alustab algajate rühm Anni juhendamisel. Tutvustav harjutus ja loeng toimub 11.09 kell 18.00-20.00 Sakala 14 II korruse saalis.
  • Reede hommikuti kell 7:30-8:30 saab jätkuvalt ärgata Andruse juhendusel Sakala 14 saalis.
Pärnus:
  • Neljapäeviti hakkab toimuma algajate harjutus (liituda võivad tegelikult ka juba veidi harjutanud) Jüri, Toomase ja Janne ühendatud juhendusel. Olete kutsutud tutvustavale harjutusele 19.09 kell 19:15, Õhtu põik 3-20.
  • Pühapäeviti, kell 10:00-12:00 harjutavad Pärnus edasijõudnud; nagu ikka Janne käe all. Esmene harjutus 8. septembril.
Tartus:
  • Lausa kaks korda nädalas - esmaspäeviti ja kolmapäeviti - saab taijid harjutada Tartus, kus põhiõpetajaks Jaanus ja abiõpetajaks Valeri. Erineva tasemega õpilased on samas rühmas. Sissejuhatav harjutus uutele tulijatele (ja kõigile, kes tahavad taiji ja selle harjutamise põhitõdesid meelde tuletada) toimub esmaspäeval, 9.09 kell 18.00 Laulupeo pst 25, I krs.
Väänas:
  • Neljapäeviti jätkuvad eelmisel aastal alanud harjutused kaunis Vääna tõllakuuris. Juba natukene harjutanud rühmaga on oodatud liituma uued huvilised. Esimene harjutus toimub 12.09 kell 19:00.
 Kogu selline harjutuste maht ja üle-eestiline katvus on võimalik ainult tänu pühendunud õpetajatele ja abiõpetajatele. Suur tänu teile ja põnevat uut (õppe)aastat!

Esimene loeng on kõigile alustajatele tasuta. Selga mugavad riided! Harjutuste hinnakirja leiad siit.

Uksed on kõigile valla!

Leiame meelerahu ja avardame oma piire!