Raamat taiji kooli rajaja eluloo ja arenguteega on saadaval raamatupoodides ja Rein Siimu Taiji Kooli e-poes ja kohapeal.

                                       ***
Rein Siimu Taiji Kool on Eesti vanima traditsiooniga taiji koolkond, asutatud Rein Siimu poolt. Harjutame algupärast yang-stiili. 

Kõik on võimalik. Sulle on antud piisavalt aega. Sul on võimalus õppida koguma ning suunama jõudu ning harjutada tasakaalu*. Seeläbi saadki kõik teoks teha. Seega, küsi endalt, mida sa tõeliselt soovid?

KES ME OLEME

Rein Siimu Taiji Koolis on kokku saanud inimesed, kelle ühiseks eesmärgiks on areneda läbi taiji kunsti. Oled teretulnud meie harjutustega liituma aastaringselt ning igal ajal. Taiji sobib kõigile. Millal ning kuhu tulla - loe lähemalt.
*Tasakaalu all peame silmas laiemat mõistet, kui motoorne kontroll - see hõlmab nii sind ja maailma, mõtlemist ja liikumist, puhkust ja tööd - kui ka kõike muud. Tasakaal on seisund, kus ilma pingutuseta on võimalik saavutada enamat ning näha rohkemat - nii enese ümber kui seesmiselt. Meie sõbrad Soomes: Studio Reinu, FB, Suomen Taiji ry
Jaga meid!

Viimased uudised

2. suvelaager (01. juuli, 2024)
Rendi saal (06. juuni, 2024)
Arhiiv